قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات دیاکو
خریداران گرامی لطفا جهت انجام خرید امن و بدون مشکل موارد زیر را در خریدهای خود در نظر بگیرید.

– ثبت سفارش توسط کاربر به معنای آگاهی از قوانین خرید اینترنتی و کلیه قوانین و مقررات موجود در این وب سایت است.

– در ثبت سفارش خود دقت لازم را به عمل آورید. ثبت و پرداخت وجه به معنای آگاهی کامل از انجام فرآیند خرید می باشد.

– رسیدگی به کلیه سفارشات از ساعت ۸.۳ الی ۱۷ هر روز می باشد. بدین ترتیب کلیه سفارشاتی که در خارج از این ساعات انجام شود قبل از ساعت ۱۰ روز بعد قابل پیگیری است.

– امکان پیگیری سفارشات هم به صورت آنلاین از طریق سایت، هم از طریق پیامک وهم به صورت تلفنی امکان پذیر است.

– به هنگام تحویل گرفتن اجناس خود از سالم بودن آن مطمئن شوید.

– کلیه مکاتبات شرکت با مشتریان و یا تماس های شرکت با ایشان از طریق شماره های رسمی اعلام شده در صفحه “درباره ما” خواهد بود.

– زمان تحویل سفارشات بر مبنای تعداد روزهای کاری سنجیده می شود. روز کاری از روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته بجز ایام تعطیلی رسمی و ایامی که از طرف هیئت دولت تعطیل اعلام می گردد، می باشد.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت  و ارزش ریالی محصولات موجود در سایت دیاکو،  حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای دیاکو محفوظ است. دیاکو در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت دیاکو می ‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می ‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.

– با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر،  برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.